rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Wołomin
1 260 000 zł 4 508 m2 280 zł/m2

Działka na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-28389-7 | 2014-07-22 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka o łącznej powierzchni 4508m2 położona w Wołominie - dzielnica Górki Mironowskie, usytuowana przy jednej z głównych ulic asfaltowych. W...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Rysie
280 000 zł 2 600 m2 108 zł/m2

Działka na sprzedaż Rysie

Rysie, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-80904-7 | 2024-10-28 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

DZIAŁKA BUDOWLANA, DOJAZD DROGĄ ASFALTOWĄ, MEDIA. # TEREN OBJĘTY PLANEM MIEJSCOWYM - tu z miejsca wiesz co możesz budować - nie musisz...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Rasztów
165 000 zł 901 m2 183 zł/m2

Działka na sprzedaż Rasztów

Rasztów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-87180-7 | 2024-10-18 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

DZIAŁKA OBJĘTA MIEJSCOWYM PLANEM ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO # WYJĄTKOWA DZIAŁKA NA SKRAJU LASU - nabywając tą działkę możesz cieszyć się...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Kobyłka
1 800 000 zł 1 770 m2 1 017 zł/m2

Działka na sprzedaż Kobyłka

Kobyłka, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-87895-7 | 2024-09-19 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Kobyłka okolica pl. 15-go Sierpnia działka pod segmenty Dojazd do działki drogą gminną asfaltową- dwie bramy wjazdowe Działka ogrodzona,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Łąki
245 000 zł 1 000 m2 245 zł/m2

Działka na sprzedaż Łąki

Łąki, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-87765-7 | 2024-09-05 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

DZIAŁKA DO WYDZIELENIA, PLAN MIEJSCOWY, LAS. # DZIAŁKA DO WYDZIELENIA Z WIĘKSZEJ POWIERZCHNI - sam możesz zdecydować jaka nabędziesz...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Zawiszyn
700 000 zł 11 500 m2 61 zł/m2

Działka na sprzedaż Zawiszyn

Zawiszyn, mazowieckie

  • Typ działki: rekreacyjna
G-87628-7 | 2024-07-26 rozwiń opis
  • Typ działki: rekreacyjna

DZIAŁKA Z PERSPEKTYWĄ DOCHODU, RZEKA LIWIEC, LAS. # DZIAŁKA Z PERSPEKTYWĄ DOCHODU - nabywając tą posesję kupujesz działający, dochodowy,...

kontakt zobacz ofertę