rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Jadów
296 370 zł 3 293 m2 90 zł/m2

CENTRUM JADOWA

Jadów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-36788-0 | 2023-04-08 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

CENTRUM JADOWA # Działka budowlana w centrum Jadowa - nie musisz martwić się o dostępność komunikacyjną - zawsze zdążysz na czas. # Blisko do...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Radzymin
215 000 zł 900 m2 239 zł/m2

Działka na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-79446-7 | 2019-03-18 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

DZIAŁKA BUDOWLANA Z BEZPOŚREDNIM DOSTĘPEM DO DROGI ASFALTOWEJ. Działka budowlana w Radzyminie o powierzchni 902 m2. Jeżeli szukasz działki...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Karolew
74 000 zł 1 060 m2 70 zł/m2

Działka na sprzedaż Karolew

Karolew, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-79425-7 | 2019-03-14 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

NIE MARTW SIĘ O DOJAZD- WJAZD BEZPOŚREDNIO DROGĄ ASFALTOWĄ. Działka idealna na lokatę kapitału- możliwość wzrostu ceny. Propozycja idealna...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Kobyłka
500 000 zł 1 314 m2 381 zł/m2

Działka na sprzedaż Kobyłka

Kobyłka, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-79404-7 | 2019-03-11 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

DZIAŁKA W CENTRUM KOBYŁKI W 2 LINII ZABUDOWY Wymiary: 41 mx32 m. Droga dojazdowa: 5,5m X 25m prywatna Media dostępne w ulicy: prąd, woda i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Słupno
400 000 zł 1 900 m2 211 zł/m2

Działka na sprzedaż Słupno

Słupno, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-79403-7 | 2019-03-11 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

DZIAŁKA BUDOWLANA POD LASEM. Idealne miejsce dla kogoś, kto szuka spokojnego, obfitującego w zieleń miejsca na swój dom. Duża powierzchnia-...

kontakt zobacz ofertę