rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Rżyska
1 176 000 zł 4 900 m2 240 zł/m2

DZIAŁKA W RŻYSKACH

Rżyska, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-86037-7 | 2023-06-12 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

DZIAŁKA POŁOŻONA W ROZWIJAJĄCEJ SIĘ LOKALIZACJI Działka w Rżyskach o pow. 4900 m2 Wymiary : 21,5 m X 240 m Możliwość poszerzenia...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Głuchy
56 000 zł 1 070 m2 52 zł/m2

Działka na sprzedaż Głuchy

Głuchy, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-34639-7 | 2016-06-21 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana w miejscowości Głuchy w gminie Zabrodzie. Teren objety Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Głuchy
56 000 zł 1 120 m2 50 zł/m2

Działka na sprzedaż Głuchy

Głuchy, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-34616-7 | 2016-06-21 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana w miejscowości Głuchy w gminie Zabrodzie. Na teren wydane warunki zabudowy na budynek jednorodzinny wolnostojący, z dachem dwu-...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Klembów
23 000 zł 974 m2 24 zł/m2

Działka na sprzedaż Klembów

Klembów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-34564-7 | 2016-06-09 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana położona w Klembowie w okolicy cmentarza. Prąd blisko działki, dojazd drogą gminną utwardzoną. Szerokość od drogi 8m. Teren...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Kobyłka
259 000 zł 681 m2 380 zł/m2

Działka na sprzedaż Kobyłka

Kobyłka, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-31084-7 | 2016-06-08 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Wymiarowa działka w Kobyłce pośród zabudowy jednorodzinnej. Działka narożna, przy dwóch drogach gminnych utwardzonych. Media dostępne w drodze:...

kontakt zobacz ofertę