rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
249 000 zł 53 m2 4 699 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 1/10
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-21977-7 | 2013-05-08 rozwiń opis
  • Piętro: 1/10
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku z windą. Mieszkanie po remoncie do zamieszkania ewenualnie do odświeżenia....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
185 000 zł 35 m2 5 286 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2010
M-23063-7 | 2013-05-08 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2010

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 35,5 m2 położona na 2-piętrze 2-piętrowego budynku z 2010 roku. Nieruchomość składa się z następujących...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
265 000 zł 57 m2 4 650 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1995
M-22465-7 | 2013-05-07 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1995

Trzypokojowe mieszkanie położone w dobrej lokalizacji Wołomina. Całkowita powierzchnia wynosi ok 80m2 a uzytkowa ok 57m2. Duża jasna kuchnia...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
177 000 zł 45 m2 3 969 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2000
M-23011-7 | 2013-05-07 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2000

Mieszkanie o powierzchni 44,60m2 położone na 2 piętrze 4-pietrowego bloku z 2000roku w dobrej lokalizacji Wołomina. Nieruchomość składa się z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na wynajem Wołomin
1 300 zł 52 m2 25 zł/m2

Mieszkanie na wynajem Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2000
MW-23032-7 | 2013-05-06 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2000

Ofertę stanowi dwupokojowe mieszkanie usytuowane w bardzo dobrej lokalizacji Wołomina. Składa się z dużej, przestronnej, widnej kuchni, która...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na wynajem Zielonka
1 100 zł 80 m2 14 zł/m2

Mieszkanie na wynajem Zielonka

Zielonka, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2000
MW-22995-7 | 2013-05-06 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2000

Do wynajęcia duże mieszkanie w bardzo atrakcyjnej cenie za jedyne 1100 zł powierzchnia 80m2 w Zielonce. Cena za wynajem dotyczy 2 osób , nie płaci...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na wynajem Zielonka
1 300 zł 70 m2 19 zł/m2

Mieszkanie na wynajem Zielonka

Zielonka, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2000
MW-22996-7 | 2013-05-06 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2000

Do wynajęcia mieszkanie w Zielonce na pograniczu z Kobyłką o powierzchni około 70m2. Usytuowane na parterze w budynku jednorodzinnym z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Zielonka
300 000 zł 72 m2 4 167 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Zielonka

Zielonka, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1993
M-22939-7 | 2013-05-03 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1993

Czteropokojowe mieszkanie w Zielonce o orientacji wschodnio-zachodniej . Loka na 2 piętrze . Z największego pokoju wyjście na loggię . Kuchnia...

kontakt zobacz ofertę